Stavba domu podľa nášho projektu

Stavba domu podľa nášho projektu

Na našej webstránke Vám ponúkame možnosť výberu projektu rodinného domu. Projekt rodinného domu je možné upraviť presne podľa vašich požiadaviek. Zohľadníme v ňom potrebnú rozlohu, osadenie na pozemok, orientáciu k svetovým stranám, dispozíciu, počet izieb, výber materiálov, technológie a energetickú efektívnosť. V prípade, ak si nevyberiete projekt z našej ponuky, v spolupráci s našim architektom vám vieme vypracovať individuálny projekt podľa vašich požiadaviek. Projektová dokumentácia zahŕňajúca najnovšie poznatky a trendy z oblasti architektúry, stavebnej fyziky a je v súlade s platnými technickými normami. Vďaka dlhodobým skúsenostiam v stavebníctve vám vieme poskytnúť odbornosť a kvalitne odvedenú prácu. Stavba domu podľa Vami vybraného projektu domu za rozumnú cenu. Následne vám podľa projektu vypracujeme cenovú ponuku na výstavbu rodinného domu.

Aktuálne projekty v našej ponuke

Projekt rodinného domu 1

Projekt rodinného domu 3

Projekt rodinného domu 5

Projekt rodinného domu 7

Projekt rodinného domu 9

Individuálny projekt

Projekt rodinného domu 2

Projekt rodinného domu 4

Projekt rodinného domu 6

Projekt rodinného domu 8

Projekt rodinného domu 10

Awesome Image

Najčastejšie otázky na nás

  • Aké riešime projekty?
    Zaoberáme sa menšími, ale aj väčšími projektmi a to ako hlavný dodávateľ, alebo v rámci spolupráce s ďalšími subdodávateľmi klienta.
  • Ako riešime nám zverené projekty?
    Hlavnými cieľmi nášho spôsobu riešenia projektov, je dosiahnutie klientom požadovaného výsledku, v potrebnej kvalite a pri dodržaní stanoveného rozpočtu.
  • V čom sme iní ako naši konkurenti?
    Hlavným rozdielom sú najmä dlhoročné a mnohými stavbami preverené skúsenosti našich projektových manažérov a stabilná základňa spoľahlivých pracovníkov a obchodných partnerov.

BMB s.r.o.

V prípade záujmu o nezáväznú ponuku, bezplatnú konzultáciu, alebo iné informácie, nás prosím kontaktujte.
+421 911 558 601 / +421 903 586 878 Or
Kontaktujte nás