Spoločnými silami zrealizujeme Vaše sny do úplnej bodky a bezchybne. Dlhé roky strávené aktívne v obore stavebníctva a rekonštrukcií, naše referencie a realizácie uskutočnených projektov hovoria samé za seba. Vyberajte s rozumom, vyberte si nás a zrealizujte Vaše sny.

zavolajte nám

Napíšte nám

Navštívte nás

Galéria projektov

PODROBNOSTI O SLUŽBE

Komplexná elektroinštalácia – elektroinštalačné práce

Čiastočné, ale aj komplexné rekonštrukcie domov a bytov a s tým spojené stavebné práce, tvoria základnú ponuku našich služieb. V rámci malých, ale aj väčších projektov, zabezpečujeme riešenia od úprav a prestavieb hrubých stavieb, až po najmenšie detaily a dokončovacie práce v interiéroch. Všetky projekty realizujeme prostredníctvom našich personálnych a technických zdrojov, ale aj cez spoluprácu s overenými partnermi a dodávateľmi.

Silnoprúd

Súčasné požiadavky na napájanie množstva rôznych zariadení a technológií, vytvára vysoké požiadavky na spoľahlivé a bezpečné prívody a rozvody elektriny. Riešenia v tejto oblasti ponúkame od návrhu až po samotnú realizáciu rozvodov a zapájania koncových zariadení.

 

Prehľad vybraných služieb

Slaboprúd

Dátové siete a slaboprúdové rozvody, sú nevyhnutnou súčasťou moderných inteligentných domov a bývania všeobecne. Vďaka týmto riešeniam budete mať k dispozícii prístup k Internetu, kamerovým systémom, ako aj k ovládacím prvkom a inteligentným el. spotrebičom.

 

Prehľad vybraných služieb

Zabezpečovacia technika

Kamerové systémy, detektory pohybu, rozbitia skla, dymu, nebezpečných látok a podobné bezpečnostné prvky a riešenia, vyžadujú špeciálne navrhnuté a realizované elektrické a slaboprúdové rozvody a prípravu. Všetky potrebné prvky infraštruktúry, zariadenia a služby, Vám radi zabezpečíme a dodáme.

 

Prehľad vybraných služieb