Spoločnými silami zrealizujeme Vaše sny do úplnej bodky a bezchybne. Dlhé roky strávené aktívne v obore stavebníctva a rekonštrukcií, naše referencie a realizácie uskutočnených projektov hovoria samé za seba. Vyberajte s rozumom, vyberte si nás a zrealizujte Vaše sny.

zavolajte nám

Napíšte nám

Navštívte nás

Galéria projektov

PODROBNOSTI O SLUŽBE

Dizajnový návrh a vizualizácia interiéru

Kreatívny dizajn a návrh interiéru, 3D vizualizácia interiéru, profesionálna a presná realizácia. To je zhrnutie cesty od skvelého priestoru, k úžasnému, funkčnému, estetickému a bezpečnému interiéru, kde ľudia radi žijú a pracujú. Týmto procesom Vás radi prevedieme a vytvoríme prostredie presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Realizácia interierov

Po úspešnom návrhu a vizualizácii interiéru, je samozrejme potrebné preniesť plány do reality. Aby bol dosiahnutý požadovaný výsledok, spolupracujeme s remeselníkmi a dodávateľmi, ktorí sú schopní dodať potrebné materiály, technológie, zariadenia, služby a práce.

 

Prehľad vybraných služieb

3D vizualizácia

Vďaka moderným informačným technológiám, modelovacím a dizajnérskym softvérom, môžeme vytvoriť detailný a mimoriadne realistický návrh a zároveň aj náhľad interiéru a to ešte dlho pred jeho samotnou realizáciou. Možnosť reálneho pohľadu vo virtuálnom prostredí, dokáže odhaliť, upraviť a samozrejme optimalizovať návrh do detailu. Korekcie, vylepšenia a odhalenia nedostatkov ešte pred realizáciou návrhu, dokážu investorovi ušetriť čas a nemalé finančné prostriedky.

 

Prehľad vybraných služieb

Kvalitný návrh interiérov

Spolupracujeme s nadanými kreatívnymi dizajnérmi, ktorí dokážu premeniť priestor na vysnívané miesto pre život, alebo prácu našich klientov. S radosťou Vám pripravia návrh, vizualizáciu a samozrejme rozpočet na realizáciu.

 

Prehľad vybraných služieb