Spoločnými silami zrealizujeme Vaše sny do úplnej bodky a bezchybne. Dlhé roky strávené aktívne v obore stavebníctva a rekonštrukcií, naše referencie a realizácie uskutočnených projektov hovoria samé za seba. Vyberajte s rozumom, vyberte si nás a zrealizujte Vaše sny.

zavolajte nám

Napíšte nám

Navštívte nás

Galéria projektov

PODROBNOSTI O SLUŽBE

Stavebný dozor a konzultácie

Stavebný dozor a konzultácie sú kľúčové pri sledovaní plnenia stanovených cieľov, rozpočtu, kvality výstavby a stanovených termínov. Dodržiavanie bezpečných a schválených postupov, technológií a dohľad nad súčinnosťou všetkých zúčastnených dodávateľov. Toto všetko a viac, je potrebné pri stavebnom projekte zvládnuť a to je možné vďaka praktickým cenným skúsenostiam. Prenechajte tieto zodpovednosti preto radšej na našich stavbyvedúcich a projektových manažéroch.

Stavebny dozor a konzultácie

Sledovanie plnenia stanovených cieľov, rozpočtu, kvality zhotovenia a stanovené termíny. Dodržiavanie bezpečných a schválených postupov, technológií a dohľad nad súčinnosťou všetkých zúčastnených dodávateľov. Toto všetko a viac, je potrebné pri stavebnom projekte zvládnuť a bez predchádzajúcich skúseností, je to prakticky nemožné. Prenechajte tieto zodpovednosti preto radšej na našich stavbyvedúcich a projektových manažéroch.

 

Prehľad vybraných služieb