Spoločnými silami zrealizujeme Vaše sny do úplnej bodky a bezchybne. Dlhé roky strávené aktívne v obore stavebníctva a rekonštrukcií, naše referencie a realizácie uskutočnených projektov hovoria samé za seba. Vyberajte s rozumom, vyberte si nás a zrealizujte Vaše sny.

zavolajte nám

Napíšte nám

Navštívte nás

Galéria projektov

PODROBNOSTI O SLUŽBE

Plyn a kúrenie

Plynové a elektrické kúrenie, sú v súčasnosti najpoužívanejšie spôsoby vykurovania budov. Oba vyžadujú spoľahlivé a bezpečné rozvody a zariadenia. Od návrhu až po realizáciu, Vám zabezpečíme potrebné rozvody, zariadenia, technológie, inštaláciu, ale aj následnú údržbu a servis.

 

Plyn

Plyn je skvelým zdrojom energie pre vykurovanie, zároveň ale predstavuje aj bezpečnostné riziko, s ktorým treba vedieť správne zaobchádzať. Bezpečné pripojenie budovy k prívodu plynu, napojenie na plynový kotol, ale aj inštaláciu, nastavenie a servis Vám spoľahlivo zabezpečíme.

 

Prehľad vybraných služieb

Vykurovanie

Plynové, alebo elektrické, radiátory, alebo podlahové kúrenie, všetky možnosti a technológie s Vami radi skonzultujeme, odporučíme, navrhneme a v prípade záujmu aj radi zrealizujeme.

Prehľad vybraných služieb